Jesteśmy miłośnikami natury, gór i wszelkiej aktywności sportowej na świeżym powietrzu. Wybraliśmy zaciszne, położone z dala od zgiełku miasta, Trzcińsko, aby w pełni korzystać z dobrodziejstw przyrody.

 

 

BOGDAN

bogdan01

Typ sportowy, który swą energią zarazi każdego…
Marzący o miejscu, gdzie będzie mógł propagować zdrowy tryb życia. 
Trener personalny z zawodu i powołania, tato małego łobuziaka

Bogdan jest Panem Domu w Dolinie.
Przykłada starań, aby nasi Goście czuli się jak u siebie w domu. W dodatku dba o ich czas wolny. Lubi doradzić, gdzie i jak się udać, co warto zobaczyć, a które miejsca lepiej omijać (chociaż nie ma ich wiele:). Możecie z nim biegać o wschodzie słońca, jeździć na rowerze przed południem, pływać kajakiem po obiedzie, a wieczorem udać się na trening personalny. Jednym słowem – zadba o to, abyście się nie nudzili. Bogdan jest instruktorem nordic walking i fitnessu.

 

ANIA

aniasolarska

Optymistyczna realistka z wielkim marzeniem…
o prowadzeniu własnego pensjonatu. 
                 Manager z zawodu, trener z powołania, mama małego łobuziaka                     

 

Ania jest dobrym duchem Domu w Dolinie.
Zmęczona szybkim życiem w dużej metropolii ładuje akumulatory w zaciszu Doliny Bobru.  To dzięki niej i jej gustom wypoczywacie w starannie i tematycznie urządzonych pokojach, a latem skosztujecie ciasta z rabarbarem. Ania dba między innymi o to, abyście do przygotowywanych przez Was śniadań zawsze mogli znaleźć w ogrodzie świeży szczypiorek, no chyba, że wybraliście się do Domu w Dolinie zimą:-)