Oddajemy do użytku naszych Gości pięć w pełni wyposażonych i gustownie urządzonych pokoi. Jesteśmy w stanie zakwaterować w komfortowych warunkach 12 osób. Chociaż czasem zdarza się przyjąć większe grupy:)

POKOIK „LEŚNY OGRÓD”

Dwuosobowy pokój z łóżkiem małżeńskim w klimacie pachnącego lasu:) Goście uwielbiają poranki, kiedy przez okno wdzierają się pierwsze promienie słońca.
Do dyspozycji oczywiście łazienka z prysznicem.

  

 

POKÓJ „SOKOLIKI”

Pokój trzyosobowy z rozkładanym narożnikiem i pojedynczym łóżkiem. Wygodny z pięknym widokiem na Sokoliki.

Przy pokoju łazienka z prysznicem.

 

  

 

POKOIK „DYNIOWY”

Sympatyczny i ciepły pokój w odcieniach pomarańczy. Dla dwóch osób z pojedynczymi łóżkami. Z pokoju rozpościera się widok na Sokoliki i Dolinę Bobru.

Jest połóżony bezpośrednio przy pokoju SOKOLIKI i LEŚNY OGRÓD i może być w połączeniu z jednym z nich dobrą alternatywą dla rodzin z dziećmi.

 

 

 

POKÓJ CYTATÓW

Pokój dwuosobowy z dwoma łóżkami pojedynczymi, które można również połączyć, by tworzyły wygodne łóżko podwójne. Za oknem widok na Dolinę Bobru i góry. Do dyspozycji gości łazienka, zaraz po drugiej stronie przedpokoju (zdjęcie łóżek do zaktualizowania).

    

 

POKÓJ ŚNIEŻKA

Pokój dla 4 osób, urządzony w odcieniach amarantu. W słoneczne dni z okna widać królową Karkonoszy – Śnieżkę. W pokoju znajduje się wygodna rozkładana sofa oraz łóżko dwupiętrowe (zdjęcie łóżek do zaktualizowania).

Przy pokoju łazienka z prysznicem.

 

 

   

 

Naszą ofertę dopełnia nastrojowy salon z kominkiem, przytulna  kuchnia z drewnianymi ławami, duuuży ogród z grillem, leżakami i hamakiem.

Kuchnia jest w pełni wyposażona (naczynia, sztućce, lodówka, piekarnik, płyta indukcyjna, czajnik itp.

W salonie dostępne są TV i gry planszowe oraz kącik zabaw dla dzieci.